Think-Tank a Webinář - německý zákon o dodavatelských řetězcích

#PartnersForSustainability proberou současnou legislativní situaci a iniciativy, které mají zásadní význam pro zavádění udržitelných řešení v jejich společnostech. Ty budou stěžejní také pro debatu s lídry politických stran, která bude následovat 7. září. Problematické oblasti legislativy se budou v otevřeném dialogu se zástupci veřejné správy formou kulatých stolů probírat v rámci konference German-Czech Economic Forum (Q1 2022).

Následovat bude webinář, který se bude věnovat německému zákonu o dodavatelských řetěžcích, který bude mít po jeho schválení vliv i na české hospodářství. Webiář pořádá platforma #PartnersForSustainability společně s prof. Frankem Ebingerem s Nürnberg Campus of Technology.

Prof. Dr. Frank Ebinger, Nuremberg Campus of Technology, profesůru získal v oblasti inovací zaměřenách na udržitelnost a transformačního managementu. Zastává rovněž poziti místopředsedy německého výboru pro ověřování stavu životního prostředí (UGA) při spolkovém ministerstvu životního prostředí.